Czy sesje są dla mnie?

W tej strefie jestem wyłącznie dla ciebie jeżeli czujesz w sobie gotowość do zmiany i odbudowania siebie po toksycznym związku lub w trakcie jego trwania. Zapraszam cię do wspólnej pracy. Pomagam osobom, które dorastały w toksycznych domach oraz tym które żyły w toksycznej relacji.

Toksyczne środowisko zostawia ślad na naszej psychice, ciele i duszy. Korzystając ze swojego doświadczenia i zgromadzonej wiedzy jestem gotowa Ci pomóc. Przez długie lata na własnej skórze przepracowałam wszelkie metody, które pozwoliły mi stanąć na własne nogi i definitywnie odciąć się od schematów, które mnie niszczyły. Popełniłam dużo błędów, wiem co zrobiłam źle. Chcę abyś Ty ich nie popełnił/ła i prościej doszedł do prawdy. A co najważniejsze zdjął maski, schematy które zmieniły Twoje życie w istny koszmar.

Podczas sesji daję gwarancję pełnej dyskrecji, otrzymasz ode mnie pełne wsparcie, zrozumienie i pomoc. Odpowiem na Twoje pytania i wątpliwości. Jeśli temat będzie na tyle skomplikowany, przekażę Ci i pokieruję do odpowiednich urzędów, organizacji i osób, które będą mogły Ci pomóc.

Jakie sesje mogę Ci zaoferować?

SESJA POSTAWOWA

Spotkanie on line dla osób, które chcą omówić problem, dokonać standardowej konsultacji lub proces naszych spotkań przewiduje spotkania w tym wymiarze czasu pracy.

Zapraszam również na tę sesję wszystkich, którzy rozpoczynają ze mną współpracę.

CENA – 190 zł za 50 minut

SESJA WYDŁUŻONA

Spotkanie on line dla osób w procesie konsultacji lub osób, które potrzebują więcej czasu na rozmowę, chcą przedyskutować większy problem.

CENA – 290 zł za 80 minut